Kınama!

Kınama!

Allah’ım sen şahit ol ki, bizler Yezid soyundan terörist M. Arifi tekfircinin değil, İmam Hüseyin evladı Seyit Ali Hüseyni Sitani’nin safındayız.

Bismillahirrahmanirrahim

Dünyanın dört bir köşesinde Müslümanlara her türlü baskı ve zulmün reva görüldüğü, ümmet arasında fitne tohumlarının, şehitlerin kanlarıyla sulanan İslam topraklarına atıldığı, istikbarın gücünün doruğunda hiç acımadan çoluk çocuk, kadın, yaşlı demeden Müslümanları katlettiği, Müslüman adıyla ortaya çıkardığı uşakları vesilesiyle sokaklara, pazarlara, okullara bombalar bırakarak masum insanların kanını döktükleri bir dönemde, Suudi Arabistan’daki sözde alim bozuntularının, kendini ümmetin izzet ve birliğine adamış Yüce Şahsiyet Ayetullah Uzma Seyit Ali Hüseyni Sistani Hazretlerini hedef alan konuşmalarını bu alçak hedefin bir devamı olarak görüyor ve şiddetle kınıyoruz.

“Her gün Aşura her yer Kerbela” sözleri bir kez daha hakikatini, vicdanı hür insanlara göstermiştir. Yezit gibi Allah’ın lanetlediği bir zalime “Emirulmüninin” diyen, onun eli kanlı müşrik baba ve dedesinin Bedir, Uhut, Handek savaşlarından ellerinde kalan kanları temizleyerek sokaklarına caddelerine adlarını bırakan bir zihniyetin, İmam Hüseyin evlatlarından bir yüce seyide hakaret etmeleri bundan olsa gerek.

“La İlahe İllallah, Muhammeden Resulullah” diyen kıble ehlini mezhep ayrımı yapmadan Sünni’siyle Şia’sıyla küfür ve şirkle suçlayan bu tekfirci terörist gurubun değil, “Ehli Sünnet sizin kardeşinizden de öteye canınızdır, özünüzdür” diyen Ayetullah Sistani Hazretlerinin yolu ve çizgisinin ümmeti tevhid bayrağı altında toplayacağı, İslam düşmanlarının gayri meşru çocuğu olan Vahhabi teşkilatının zelil olacağı günün umuduyla ümmete izzet, ümmet düşmanlarına azap ve lanet temenni ediyoruz. Zaten sizler yıllarca Ayetullah Sistani'nin babası Müttkilerin emiri İmam Ali'ye de yıllarca aynı minberlerden hakaretler etmeyi bir ibadet olarak kabul eden veleduzzina zındık, facir ve fasik bir babanın çocukları değil misiniz.

Yüce Allah’ın selamı Resulullah’a, onun Ehlibeyt’ine Hüseyin’e onun evladı Ayetullah Sistani’ye ve laneti Yezid'e ve Yezid'in yolunu gidenlere olsun.

Alulbeyt

 

Google+ WhatsApp